Dizayn Ajans
Merkez Mahallesi Şişli / İstanbul
dizaynvedizayn@gmail.com
Ph: +90 552 652 78 08
Dizayn Studio
dizaynvedizayn@gmail.com
Ph: +90 535 361 25 38

Tanıtım Yazısı Ve Seo İçin Etkisi Nedir?

Tanıtım yazısının ne kadar pırlanta olduğunu bizimle öğrenin.

  web-tasarım ajansı

  Backlink Paketleri ve Tanıtım Yazısı İle Kalıcı Yükselme

  Arama motorlarında kalıcı olarak yükselmek, hiç kuşkusuz herkesin istediği ve hayal ettiği bir gerçekliktir. Ancak bu tam anlamı ile gerçekleşmeyeceği için, her geçen gün yeni sitelerin kurulması ve bu sitelerin özellikle sizler ile rekabet etmeleri ile birlikte, kalıcılık hayal olmakta ve gerçek ile uzaktan yakından alakası olmamaktadır.

  Tabi ki bu demek değil ki, yerinizi sabitleyemezsiniz. Ama gerçekçi olmalı ve internet sitenizi bir işletme olarak düşünmelisiniz. Bu sitenin elektrik giderleri, su giderleri gibi her hangi giderleri olmasa da, editör giderleri, host giderleri, donanım giderleri olduğu gibi ayrıca seo giderleri de olmak zorundadır. Çünkü sitenizi istediğiniz anahtar kelimede üst sıraya çıkarmanız sonucunda, bu anahtar kelime üzerinden almış olduğunuz verime göre gerekli yatırımları yapmalı ve sizlerde tanıtım yazısı ile backlink paketleri almalısınız.

  Özellikle almış olduğunuz backlinkler içerisinde analizlerinizi yaparak, işinize yarayan ve size iyi bağlantı veren siteler ile bir aylık değil, bir yıllık dahi çalışmanız sizin açınızdan oldukça önemli olacaktır. Burada analizleri yapabilmek için, sitenize backlink çalışması yaptırırken, genel olarak bir günde değil, bir kaç günde eklenmesini sağlamalısınız.

  Örneğin anahtar kelimeniz için, 30 siteden backlink istiyorsanız eğer, burada sitelere çalışmaları 3 yada 5 günlük zaman dilimlerine bölerseniz eğer, burada kaybınız bir iki gün değil, dönüşleriniz kısa sürede yükseliş olacaktır. Ayrıca bu sayede, anahtar kelimeniz de ki, yükselişe göre sizlerde değerlendirmenizi doğru yaparak, size en iyi etkiyi veren site ile uzun süre çalışabilirsiniz.

  Backlink için anlatmış olduklarımız tanıtım yazısı için de geçerli olmakta ve tanıtım yazısı için site bazlı değil, anahtar kelime bazlı çalışma yapmalısınız. Böylelikle bir siteden anahtar kelimenize göre bir kaç yazınızı yayınlatacağınız için, bu hem anahtar kelimenize fayda sağlayacak ve hemde aynı şekilde sitenize de oldukça büyük etki edecektir.

  Sonuçta bir site size sadece bir kere değil, farklı alanlarda bir kaç kere referans olacaktır. Sizlerde bu kaliteyi yaşamak istiyorsanız eğer, doğru çalışmalar yaparak, sabırlı olmalı ve bu sabır sonucunda listede ki yerinizi sabitlemeye çalışmalısınız.