14
Ağu

Web site tasarımları ve kullanımı

Blog yazımızda sizlere website tasarımlarının artık günümüz modern görünümünden ve müşterilerinizin sitenizi ziyaretinde nasıl bir kolaylık beklediklerinden bahsetmek istiyorum. Bir websitesi öncelikle hızlı olmalıdır. Yaklaşak 1.2 sn ile 2.0 sn. arasında açılıp tüm fotoğraf ve menüleri ile ziyaretçinin önüne gelmelidir. Tasarım konusunda günümüz websiteleri ile yarışmacı konumunda olup kolay gezinmeli ve ziyaretçiyi yormamalıdır. Çünkü ziyaretçiler çok sabırsız olabiliyor. Günümüzde internet çöplüğü sıkça karşılaştığımız bir durumdur. Bu durumun kendi websiteniz olmamasına dikkat edilmelidir.

In our blog post, I want to talk about the modern look of website designs and how easy it is for your customers to visit your site. A website must first be fast. Approximately. Between 1.2 seconds and 2.0 seconds, it should be opened in front of the visitor with all its photos and menus. In terms of design, it should rival today’s websites, be easy to navigate and not tire the visitor. Because visitors can be very impatient. Internet garbage is the most common occurrence. It should not be forgotten that your website should be like this.

DİZAYN&DİZAYN bu konuda bütün çözümleri siz değerli müşterilerimizin bizden istedikleriniz ile bilgi ve tecrübe birikimini birleştirerek en uygun websiteyi sizlere sunmaktadır. Websiteler seo ve reklamlara uygun şekilde kodlanmalıdır.

DİZAYN&DİZAYN offers you the most suitable website by combining all the solutions you, our valued customers, want from us with the knowledge and experience. Websites should be coded in accordance with seo and advertisements.

En dikkat edilmesi gereken hususlardan biride websitenizin kesinlikle mobil ve tablet uyumlu olmasıdır. Buna responsive tasarım denmektedir. Sizin ajansınızdan bunu ücretsiz talep etmeniz en büyük hakkınızdır çünkü websiteleri bir bütün olarak kodlanmaktadır.

One of the most important elements is that your website is mobile and tablet compatible. This is called responsive design. Since the websites are coded as a whole, it is your greatest right to request it free of charge from your agency.