08
Ağu

Mobil application (uygulama) sektöre göre tasarlanmalıdır

Mobile APP yani mobil uygulamalar. Sizlere bu yazımızda uygulamaların detaylarından ve yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz. Mobil uygulamalar gelişen teknoloji kullandığımız cep telefonları ve tabletlerin iyice içimize girmesiyle ne kadar önemli olduğunu vurgulamak isteriz. Tasarımların sektöre uygunluğu ile beraber detaylı ve kullanıcı dostu olmalıdır. Mobil uygulamalar geliştirilebilir olmalı hazır tasarımlar ile sistem yerinde sayabilir.

Mobile APP ie mobile applications. In this article, we will talk about the details of the applications and what needs to be done. We would like to emphasize the importance of mobile applications with the introduction of mobile phones and tablets, where we use the developing technology. Designs should be detailed and user-friendly along with their suitability for the industry. Mobile applications should be developed and the system should not be with ready-made designs.

Mobil uygulamalarda ajansımız analizlerimiz neticesinde sizlere kısa süre içinde bir demo sürüm hazırlayıp sunar. Sizinle birlikte mobil uygulamayı değerlendirip bir fikir birliğinr varırız. Bütün eksiklikleri tamamlanır ve anahtar teslim size verilir.

In mobile applications, our agency prepares and presents a demo version to you in a short time as a result of our analysis. We will evaluate the mobile application with you and come to a consensus. All deficiencies are completed and the turnkey is given to you.

Mobil uygulamalar hazırlandıktan sonra artık iyi bir pazarlama ve reklam projesiyle istediğiniz satış yada tanıtımlarınızı sunabilirsiniz. DİZAYN&DİZAYN olarak bu konuda bir proje hazırlayıp sizlere ücretsiz olarak bunu sunabiliriz.

After the mobile applications are prepared, you can now present your desired sales or promotions with a good marketing and advertising project. As DİZAYN&DİZAYN, we can prepare a project on this subject and present it to you free of charge.