05
Ağu

Logo tasarımları nasıl olmalıdır

Evet gelelim en önemli konuya. Bu önemlilik nedir biraz açalım  neden logolar bu kadar önemli biz logoları bir spor takımının renkleri ve kurumsallığına benzetiyoruz. Size ait renginizle sade şık en fazla 3 renk logonuz olmalıdır. Logolar kuruluşlar ile büyür ve artık simge haline gelir. Illustrator ile tasarlanan logolar sonsuz büyüklüğe sahip oluyor.

Yes, let’s get to the most important thing. Let’s talk a little bit about this importance. Why is logos so important? We liken logos to the colors and corporateness of a sports team. You should have a simple, stylish, maximum 3 color logo with your own color. Logos grow with organizations and become icons. Logos designed with Illustrator have infinite size.

Ajansımız tarafından yapılan bazı logoları sitemizden inceleyebilirsiniz. Fikirlerimiz ışığında logoları tasarlayıp sizlere sunarız. Aldığımız geri dönüşlerden biliyoruz ki logo konusunda çok hassasız ve bir çok konudan daha önem taşıdığının farkındayız.

You can review some of the logos made by our agency on our website. We design logos in the light of our ideas and present them to you. We know from the feedback we receive that we are very sensitive about the logo and we are aware that it is more important than many other issues.

Sizlerin logolarınıza bizim kadar önem vermeniz gerekmektedir. Logoların sizi her mecrada temsil edeceğini unutmayalım. Maillerimiz, website header-footer bölümünde, evraklarda, kartvizitlerinizde bulunduğunu lütfen unutmayalım.

You should care about your logos as much as we do. Let’s not forget that logos will represent you in every environment. Let’s not forget that it is in your e-mails in the header-footer section of the website, in documents and on your business cards.