01
Ağu

3D Obje ve ürün çizimleri

Ürettiğiniz yada tasarımını tamamladığınız değerli ürünlerizin obje veya ortamlı olarak  satış veya sunum için çizilir. Dikkat etmemiz gereken ne kadar gerçekçi ve detaylı olmasıdır. Çizimler yemek menülerindeki görseller kadar önemlidir. Müşterinizin ürünü tam anlamıyla görmesi gerekmektedir. 3D max bu işlerde kullandığımız programdır. Bugün bir çok müşterimiz fotoğraflardan ziyade bu tarz çalışmaları tercih etmektedir. Modellemeler için porföyümüze bakınız.

Your valuable products that you produce or complete the design are prepared for sale or presentation as objects or media. What we need to pay attention to is how realistic and detailed it is. It is as important as the visuals on the food menus. Your customer needs to see the product literally. 3D max is the program we use in these studies. Today, many of our customers prefer models rather than photographs. Check out our portfolio for models.

DİZAYN&DİZAYN olarak sizlere modelleme konusunda sınırsız destek verebiliriz. Bu süreç sizin tam anlamıyla memnuniyetinize kadar devam eder. Çünkü çizimler aynı kalitede ve devamlılık arz etmelidir. Fiyat konusu çizimlerde bizce çok önemlidir abartılı fiyatlardan uzak durun. Bir yerle anlaşmadan bize ulaşmanızı isteriz.

As DIZAYN&DIZAYN, we can give you unlimited support in modeling. This process continues until your complete satisfaction. Because the drawings must be of the same quality and continuity. In our opinion, price is very important in drawings, stay away from exaggerated prices. We would like you to reach us before you deal with a place.

3D max model çizimlerinizin kalitesi sizin bu işe verdiğiniz değerin aynasıdır. Doğru bir ajans ile uzun süreli beraberlikler yakalayabilirsiniz. Bizce üretilen ve tasarlanan ürünler çok ama çok değerlidir.

The quality of your 3D max model drawings is the mirror of the value you give to this work. You can achieve long-term relationships with the right agency. The products you produce and design are very, very valuable.