30
Tem

Photoshop, Illustrator afiş, logo, vb. tasarımlar

İyi ve doğru kullanılan programlar her şeyin çözümüdür. Neyi hangi programda yapacağımızı bilirsek en doğru sonuçları çıkartırız. Bu durum iki tarafın memnuniyetine sebebiyet vermektedir. Photoshop, illustrator, 3D max ve ihtiyaç halinde kullanılan programların bazılarıdır.

Well and correctly used programs are the solution to everything. If we know what to do in which program, we will get the most accurate results. This situation leads to the satisfaction of both parties. Photoshop, illustrator, 3D max and some of the programs used in case of need.

DİZAYN&DİZAYN hem yurt içi hem yurt dışı bir çok firma ile çalışmış en doğru sonuçları almıştır. Müsteriler ile birlikteliklerini uzun yıllar sürdürmüştür.

DİZAYN&DİZAYN has worked with many companies both in Turkey and abroad and got the most accurate results. It has maintained its relations with customers for many years.

Portföyümüzü değerli vaktinizi harcayıp incelerseniz çalışmaların doğru programlarla doğru sonuçlar verdiğini görebilirsiniz.

If you spend your precious time and examine our portfolio, you can see that the studies give the right results with the right programs.